Веб-квест "Logic"

Доброго дня!



Математика – це не просто сукупність формул і цифр, це справжня пригода для розуму.

Чому математика така цікава?

  • Нескінченні можливості: В математиці завжди є щось нове, що можна відкрити. Вона постійно розвивається, і нові теорії з'являються з неймовірною швидкістю.
  • Логіка і творчість: Математика виховує логічне мислення, допомагає знаходити зв'язки між різними явищами. Але водночас вона потребує творчості, щоб знайти нестандартні рішення задач.
  • Практична користь: Математика оточує нас скрізь: від побутових задач до складних наукових розрахунків. Вона допомагає нам зрозуміти світ навколо нас.
  • Цікаві факти: Математика повна дивовижних фактів і загадок. Наприклад, чи знаєш ти, що сума всіх чисел на рулетці дорівнює 666?
  • Можливість розв'язувати головоломки: Математичні задачі – це справжні головоломки, які розвивають інтелект і приносять задоволення від їх розв'язання.
Я створила квест, коли , розв'язуючи завдання, ви потренуєте свою пам'ять, розвинете логічне мислення та дізнаєтеся багато цікавого.
І так, починаємо ...

День перший. 06.01.2025

Виконайте логічну вправу за посиланням: https://learningapps.org/15893981

День другий. 07.01.2025

Головоломки з сірників для розвитку логіки та креативного мислення
Сенс будь-якої головоломки такого типу полягає у тому, що для її вирішення необхідно перекласти один або декілька сірників таким чином, щоб виконати певну умову. Причому, рішення такого завдання, як правило, потребує нестандартного підходу.
Виконайте завдання та фото надсилайте мені в особисті.

Рівняння 3 х 3 + 1 = 9 невірне. Перенесіть всього 1 сірник таким чином, щоб рівняння стало вірним.

День третій. 08.01.2025

Розгадування ребусів – корисна робота. Щоб її виконати, потрібно мати достатньо високий рівень логічного мислення. Ще треба вміти зосереджуватися на деталях і мати хоча б найпростіші навички читання.

Ось основні правила, які застосовують до переважної більшості ребусів:

  • у ребусах здебільшого зашифроване одне слово в називному відмінку;
  • усі символи, піктограми чи малюнки треба прочитати словами;
  • кома в ребусі означає, що треба відкинути літеру. Якщо кома на початку, то пропустіть першу літеру, якщо наприкінці, – останню. Відповідно дві, три коми означають, що треба відкинути дві, три літери;
  • знак рівності між буквами означає, що їх треба замінити.
  • А ось і 2 ребуси, які вам потрібно розгадати. Відгадані слова напишете мені в особисті повідомлення.





День четвертий. 09.01.2025

Задачу на переливання називають задачею Пуассона. Відомий знаменитий французький математик.
Коли він був ще молодим і вагався у виборі життєвого шляху, приятель показав йому кілька задач, із якими сам не зміг упоратися. Пуассон швидко розв’язав усі. Але особливо йому сподобалася задача про дві посудини: «Дехто має 12 пінт виноградного соку (пінта – це 0,568 л) і хоче подарувати половину другу, але у нього лише дві порожні посудини: одна – на 8, друга – на 5 пінт. Яким чином налити в більшу посудину 6 пінт?» «Ця задача визначила мою долю, – казав Пуассон. – Я вирішив, що обов’язково стану математиком». 

А осьі задача для розв'язання.
Дядько Федір зібрався їхати до батьків в гості і попросив у кота Матроскина 4 л простоквашинського молока. А в Матроскина лише 2 порожніх бідона: трилітровий і п'ятилітровий. І восьмилітрове відро, наповнене молоком. Як Матроскину відлити 4 літри молока за допомогою наявних судин?
Записати алгоритм (порядок виконання завдання) за допомогою вправи за цим посиланням ("Дядя Федір") : 
Коли гра буде завершена, натисніть "Показати відповіді". Мені в особисті пришліть скриншот або фото виконаної роботи.

День п'ятий. 10.01.2025

Це завдання допоможе розвинути логічне та абстрактне мислення та кмітливість, вміння аналізувати інформацію та робити висновки. У задачі дано перелік імен та міст, а також 6 тверджень, за допомогою яких необхідно здогадатися про те, хто з дітей в якому місті живе та чим полюбляє займатися. Вам пропонується заповнити таблицю відповідно до тверджень (так, з речення «Наталка живе в місті, символом якого є лев» цілком зрозуміло, що напроти її імені в таблиці слід позначити Львів). Факти, про які нічого не сказано, можна встановити шляхом виключення. Виконуючи завдання, ви розвиватимете уважність, спостережливість, навички аналізу та синтезу.


День шостий. 11.01.2025

Придумати математичну казку на 10-12 речень , використати слова за посиланням (можна не всі):

Оформити естетично.

День сьомий. 12.01.2025

Намалюйте малюнок, використовуючи геометричні фігури. Або зробіть аплікацію. 
Малюнок і казку чекаю від вас вже на заняття.



Немає коментарів:

Дописати коментар